Televize v ložnici?

3. února 2006 v 17:29 | Tisk |  sexuální poradna
Ze studie, již vypracoval tým vedený Serenellou Salomonovou, vyplývá, že partneři, kteří pověstného žrouta času nepřipustili k lůžku, se milostným hrátkám oddávají přinejmenším osmkrát měsíčně.
Zato milovníci obrazovky se spokojí s pouhými čtyřmi akty za totéž období. Televizní vysílání navíc silněji ovlivňuje muže než ženy. Pokud si pánové tvorstva před ulehnutím dopřejí poslední pohled na obrazovku, jejich zájem o sex zřetelně klesá.
Tyto negativní účinky jsou relevantní zejména u dvojic nad 55 let. V této věkové skupině totiž dochází za přítomnosti televizoru k pohlavnímu spojení jen 1,5krát měsíčně. Kdežto u jejich vrstevníků, kteří pohyblivé obrázky nechávají za dveřmi ložnice, se opakuje až sedmkrát.
Obdobně jsou postiženy i mladší páry, i když u nich je frekvence milování přece jenom častější. Dvacetiletí až třicetiletí se bez televize milují až jedenáctkrát za měsíc, s televizí pak pouze šestkrát.
Přímo hrobařem sexuální aktivity jsou pak filmy plné násilí a televizní seriály. Naproti tomu talk-show, které nevyžadují stálou pozornost a v nichž nejde o kontinuitu děje, umožňují divákům, aby se bavili i mezi sebou. To je v konečném důsledku jen ku prospěchu vzájemné komunikace, kterou jinak sledování televizního vysílání vážně narušuje.
Páry, jež ho před spaním nesledují, si spolu totiž před usnutím povídají v průměru patnáct minut. Ale ty, jež se bez televize neobejdou, skončí se vzájemným hovorem většinou už po třech minutách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kicker kicker | Web | 30. ledna 2008 v 22:48 | Reagovat

jj, hustý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama