Jen by mě zajímalo jaké tam má palivo :-))

6. května 2007 v 15:19 |  Všehochuť

Kadibudka dostala motor z Boeingu

Kliknutím fotografii zvětšíte.Zvětšit obrázek Záchod po tryskové úpravě cestuje rychlostí až 112 km/hod.
foto: agentura Korzo
Lidé už nevědí, jak si zpříjemnit okamžiky, které musí trávit na místech, kam i císařpán chodil pěšky. Vynálezce a showman Paul Stender se asi na záchodě příliš nudil, a tak do starého přenosného záchodu vmontoval proudový motor ze starého Boeingu.
INDIANA - Nyní se může prohánět při vykonávání potřeby rychlostí až 112 km/h. Výsledek sice není příliš aerodynamický, ale zato z budky s panáčkem při jízdě šlehají až desetimetrové plameny.
Paul, který záchod posazený na podvozku z motokáry sám pilotuje, se na cestu dívá dvěma malými škvírami ve dveřích. Většinou svůj vynález předvádí jako kuriozitu před automobilovými závody na okruhu poblíž svého domu ve státě Indiana.
"Dřív jsem tam míval i roli toaletního papíru, aby to vypadalo autenticky. Pak jsem ale zjistil, že kusy papíru se dostaly do motoru, a to bylo hodně nebezpečné. Když motor vcucne papír, mohl by vybouchnout, a já s ním," vysvětluje Paul Stender. Otázkou zůstává, zda záchod, i když tryskový, neztrácí bez toaletního papíru svůj smysl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 harry harry | 12. září 2007 v 18:37 | Reagovat

Tomu povedám rychlý hajzel!A že ich zpoznám!Len něšlahajů žiadne pl´ameně....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama