Jaques na Hrad !!!

6. dubna 2009 v 12:14 | Míla |  Všehochuť
Píše se rok 2020 a prezidentka České republiky Kateřina Jacques uděluje Řád TGM. Tak vás vidí někteří novináři ve svých "vizionářských" článcích.
To mě skutečně nikdy nenapadlo. Do toho se asi projektuje vize, že by jednou mohla na Hradě spočinout žena a politicky aktivních žen není tolik. A těch, které budou mít věk, který by odpovídal věku prezidentky, také ne. Je trochu návodné se ke mně dobrat, aniž by to reflektovalo nějaké mé kvality. Natož ambice. Je to spíš úsměvné.
A dovedete si to představit?
Vůbec ne. S takovými ambicemi nepracuju, dokonce ani nevím, jestli budu v roce 2020 politicky aktivní. Politiku vnímám jako epizodu v mém životě. Politika je běh − já bych se ale svým životem zase jednou chtěla procházet, ne běžet upocená. Pokud jste v politice ve frontové linii, nikoliv v zadní lavici, kde vás nikdo nevidí, je to obrovský sprint a obrovská práce. Nedovedu si ji představit celoživotně. Takže spíš přemýšlím nad okamžikem, kdy budu odcházet, abych odcházela s pocitem, že jsem něco dobrého udělala, k něčemu přispěla. zdroj. IDnes.


S ambicemi sice nepracuje ale pokud by se toto naplnilo asi by nastal konec světa. Vzhledem k tomu že uvádí na facebooku že je vysokoškolsky vzdělaný člověk tak by o biomase mohla vědět více.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gizmoo gizmoo | E-mail | Web | 6. září 2009 v 10:35 | Reagovat

no to je teda šupec ... bŕŕŕ ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama